הזמינו את הספר "הנביא מהגליל" ללא כל עלות!

ההזמנה מגיל 18 ומעלה

הזמינו את הספר
"הנביא מהגליל"
ללא כל עלות!

ההזמנה מגיל 18 ומעלה

מי הוא ישוע?

ישוע מנצרת הוא היהודי המוכר ביותר בעולם, אך דווקא בישראל רק מעטים מכירים את סיפורו האמיתי. ברשתות הספרים אפשר להשיג ספרים של כל מנהיג רוחני אחר, אך אין אפשרות להשיג את ספרי הבשורות אשר מביאים את סיפור חייו של ישוע.

מתוך אי ידיעה, ישוע נתפס בעיני רבים כחתרן אשר הפנה עורף לעמו. אולם עיון בספרי הבשורות מגלה כי הדימוי שיוחס לישוע מוטעה מיסודו.
ספר זה מכיל מאמרים קצרים על אודות ישוע מנצרת וקטעים מספרי הבשורות אשר שופכים אור על אופי שליחותו ודמותו. זוהי הזמנה להכיר את סיפורו של ישוע וללמוד על שליחותו.

דילן על ישוע

בוב דילן כתב: ״אני הולך לשנות את דרך החשיבה שלי, לקבוע לעצמי כללים אחרים. ישוע אמר: ׳הֱיו מוכנים, כי אינכם יודעים באיזו שעה אני בא.׳״

קרא עוד »

העתיד כתוב

יש מקור נאמן, אשר בעזרתו נוכל לדעת את העתיד — התנ״ך. המקור הזה לעולם לא יאכזב אותנו. התנ״ך חוזה את העתיד בנושאים מהותיים לחיינו.

קרא עוד »

אריה יהודה

יבוא יום וישוע ישוב מן השמיים, לא כשה, אלא כאריה יהודה. ביום ההוא יבוא בכבוד האלוהים, רוכב על ענני שמיים.

קרא עוד »

פרח השדה

פרח השדה עומד בשיא הדרו ויופיו במשך ימים מעטים בלבד. חיינו דומים לפרח. למרות הישגינו הרבים, חיינו קצרים מאוד. למעשה חיינו בעולם הזה הם רק רגע בזמן…

קרא עוד »

מתי תסתיים המלחמה?

כישראלים אנו שרויים במלחמות שנמשכות דורות. אולם כמו יתר בני האדם בעולם, אנו נמצאים במלחמה ארוכה יותר, אשר התחילה עוד בגן עדן…

קרא עוד »

לב האדם

ישוע לא בא כדי לתקן את ליבנו, אלא כדי להעניק לנו לב חדש ורוח חדשה. הוא רוצה לחולל מהפכה רוחנית בקרבנו, ודרכה נוכל להתקרב אל אלוהים.

קרא עוד »

העולם בוער

רובנו סבורים שממשלות, תאגידים ודתות הם הסיבה לכל הצרות מסביבנו. האמת היא שאנו, ורק אנו, אשמים במצב הכאוטי שנוצר.

קרא עוד »

המדע והתנ״ך

הכלים הלוגיים שבהם משתמש המדע יכולים לסייע לנו גם בחקר התחום הרוחני. שימוש בכלים אלה יאפשר לנו לגלות אמיתות על אודות רוח האדם ועולמו.

קרא עוד »

גלגול נשמות: אמת או שקר?

הרעיון שנוכל לשפר את עצמנו כדי להגיע לאלוהים נשמע יפה. אולם גם אם נעבור עוד אלף גלגולים לא נצא מושלמים, אלא עדיין נהיה חייבים חוב גדול לאלוהים.

קרא עוד »