גלגול נשמות: אמת או שקר?

״אני אשתפר בכוחות עצמי, אם לא עכשיו, בגלגול הבא — אז אלוהים יקבל אותי״

 

גלגול נשמות — אמת או שקר?

כמה זה נכון שאנו מתקשים לחיות את החיים האלו בדרך הנכונה. התפיסה של גלגול נשמות אומרת כי אנו צריכים לעבוד על עצמנו שוב ושוב, ולעשות תיקונים כדי להשביע את רצונו של אלוהים. כלומר, אם אנו עושים מאמץ גדול, יום אחד אלוהים יקבל אותנו. 

הרעיון שנוכל לשפר את עצמנו כדי להגיע לאלוהים נשמע יפה, אך תפיסה זו בעייתית. גם אם נעבור עוד אלף גלגולים לא נצא מושלמים, אלא עדיין נהיה חייבים חוב גדול לאלוהים.

 

סליחה נצחית

יש פתרון לבעיה זו! אלוהים הבטיח לנו בתנ״ך שהוא ישלח גואל אשר יציל אותנו ממעגל החטאים. הגאולה המובטחת לא באה דרך שיפור תמידי, אלא דרך אמונה בגואל אשר אלוהים שולח לעולם הזה — משיח בן־דוד. אלוהים שלח לנו את המשיח המובטח, ישוע (ישו) המשיח, אשר מת עבור חטאינו כדי להביא לנו סליחה נצחית. דרך מותו המכפר ישוע המשיח מטהר אותנו באופן מוחלט, פעם אחת ולתמיד, כנאמר: ״מקודשים אנחנו על ידי הקרבת גופו של ישוע המשיח פעם אחת ולתמיד… שכן, בקורבן אחד השלים לתמיד את המקודשים״.

 

דרך אמונה

דרך אמונה בישוע המשיח אלוהים מעניק לנו סליחת חטאים וחיי עולם. עלינו להבין כי תהליך גלגול הנשמות מנוגד בבסיסו לתוכנית הגאולה של אלוהים. כאשר נלך בדרכו של ישוע המשיח, נבין כי היא הדרך האמיתית אשר בזכותה נתקבל על ידי אלוהים.

הזמינו את הספר
"הנביא מהגליל"
ללא כל עלות!

ההזמנה מגיל 18 ומעלה

דילן על ישוע

בוב דילן כתב: ״אני הולך לשנות את דרך החשיבה שלי, לקבוע לעצמי כללים אחרים. ישוע אמר: ׳הֱיו מוכנים, כי אינכם יודעים באיזו שעה אני בא.׳״

קרא עוד »

העתיד כתוב

יש מקור נאמן, אשר בעזרתו נוכל לדעת את העתיד — התנ״ך. המקור הזה לעולם לא יאכזב אותנו. התנ״ך חוזה את העתיד בנושאים מהותיים לחיינו.

קרא עוד »

אריה יהודה

יבוא יום וישוע ישוב מן השמיים, לא כשה, אלא כאריה יהודה. ביום ההוא יבוא בכבוד האלוהים, רוכב על ענני שמיים.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן